Pytania

Po zabiegu może pojawić się złuszczanie ale nie jest to regułą. Jest to zależne od wielu czynników, takich jak kondycja skóry, sposób wykonania zabiegu, zabiegi towarzyszące, np. mikroankłuwanie. Złuszczanie, jeśli się pojawi jest drobnopłatkowe, małowidoczne i nie wyłącza pacjenta z codziennych zajęć.

Po zabiegu BioRePeelCl3 należy stosować łagodne kosmetyki, które wyciszą skórę, przyniosą ulgę i wzmocnią działanie peelingu. Najlepszym preparatem pozabiegowym jest BioReHydra- serum pozabiegowe w postaci hydrożelu do codziennego stosowania. Więcej informacji na temat tego preparatu znajduje się w zakładce „BioReHydra”.

Zabieg BioRePeelCl3 jest bezbolesny i nie wyłącza pacjenta z codziennych zajęć.

Bezpośrednio po zabiegu BioRePeelCl3 skóra jest napięta i rozświetlona. W celu uzyskania długotrwałego efektu należy wykonać serię 4-6 zabiegów w odstępie 7-14 dni. Ilość i intensywność zabiegów określi osoba wykonująca zabieg w gabinecie.

Po zabiegu BioRePeelCl3 najlepiej nie nakładać makijażu do końca dnia. Jeśli jednak jest taka konieczność, można wykonać lekki, nieobciążąjący skóry makijaż. Zalecenia pozabiegowe mogą być różne w zależności od intensywności zabiegu i łączenia go z innymi procedurami, dlatego bezwzględnie należy stosować się do zaleceń osoby, która wykonała zabieg w gabinecie.

Podczas kuracji preparatem BioRePeelCl3 należy stosować filtry przeciwsłoneczne o wysokim faktorze i nie korzystać z solarium.

Oba preparat można kupić:

    • bezpośrednio od dystrybutora składając zamówienie
    • w gabinetach oferujących zabieg BioRePeelCl3.