4EVER

4EVER to uniwersalny zabieg oczyszczający skórę. 

Może stanowić również element procedury zabiegowej preparatu BioRePeelCl3 jak i każdego zabiegu estetycznego i dermatologicznego, który wymaga przygotowania skóry poprzez jej oczyszczenie mechaniczne, chemiczne i antyoksydacyjne.

4EVER_opakowanie

Kompletny zestaw 4EVER to:

      1. peelingujący LIPOGEL z mikronizowaną sferyczną krzemionką, olejem migdałowym, olejem sacha inchi oraz olejem słonecznikowym;
      2. MASKA PEEL-OFF z węglem drzewnym i kwasem salicylowym;
      3. AKTYWATOR inicjujący działanie lipożelu i maski. Zawiera stabilizowaną witaminę C, ekstrakt z morwy białej, ekstrakt z korzenia ruszczyka, kwas fitowy.

Protokół zabiegowy podzielony jest na dwa etapy:

ETAP 1 – działanie złuszczające poprzez nałożenie i masaż LIPOŻELU w celu uzyskania skutecznego peelingu mechanicznego. Po zakończeniu masażu LIPOŻELEM, aplikacja AKTYWATORA spowoduje powstanie emulsji o działaniu oczyszczającym i odtłuszczającym, która ułatwi usunięcie produktu.

ETAP 2 – działanie peelingujące poprzez nałożenie  czarnej maski z kwasem salicylowym oraz węglem drzewnym i pozostawienie na skórze na 5 minut. Późniejsza aplikacja AKTYWATORA w ciągu kilku sekund zamieni pre-peeling w PEEL-OFF MASK, skutecznie usuwając pozostałości łoju i zanieczyszczeń z naskórka.

Zabieg 4EVER to cztery korzyści:

1) Mikrodermabrazja,

2) Oczyszczanie,

3) Peeling wstępny,

4) Antyoksydacja.

LIPOŻEL

 

Skład:

MIKRONIZOWANA SFERYCZNA KRZEMIONKA

OLEJ Z SACHA INCHI

OLEJ MIGDAŁOWY

OLEJ SŁONECZNIKOWY

50 ml

 

AKTYWATOR

 

Skład:

SODIUM ASCORBYL PHOSPATE

EKSTRAKT Z MORWY BIAŁEJ

KORZEŃ RUSZCZYKA

KWAS FITOWY

50ml

 

Skład:

KWAS SALICYLOWY

WĘGIEL POCHODZENIA ROŚLINNEGO

50 ml