BioReLift

BioReLift to krem pozabiegowy o konsystencji łatwowchłanialnej emulsji.
Preparat ten wspomaga dzia
łanie biostymulujące, rewitalizujące i liftingujące.

Formuła zawiera ponad 20 aktywnych składników:

 

– 4 peptydy biomimetyczne wzmocnione koloidalną platyną

 

Dipeptyd, benzyloamid diaminobutyroilowy: jest peptydem, który naśladuje paraliżujące działanie jadu grzechotnika Waglera. Jest silnym syntetycznym składnikiem aktywnym naśladującym działanie peptydu zawartego w jadzie węża. Daje efekt relaksacji skóry.

 

Heptapeptyd palmitoilowy Cooper -14 i palmitynian heptapeptyd-15: synergia dwóch peptydów biomimetycznych w układzie o pojedynczym uwalnianiu poprzez wiązanie z miedzią. Jest to aktywnie ukierunkowany system dostarczania zdolny do uwalniania aktywnego składnika tam, gdzie jest on potrzebny. Dzięki dużemu powinowactwu do czynników wzrostu fibroblastów FGF, stymulują produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Działają również jako przeciwutleniacze i stymulują produkcję glikozaminoglikanów oraz usuwają uszkodzony kolagen i elastynę ze skóry.

Acetylotetrapeptyd-17: jest peptydem o działaniu modulującym, a ściślej indukuje syntezę proteoglikanów, zwanych inaczej lumikanami, przez fibroblasty skóry właściwej. Te glikoproteiny wpływają na budowę skóry właściwej, będąc w stanie zorganizować włókna kolagenowe trójwymiarowo, a tym samym utrzymać zorganizowaną strukturę skóry właściwej.


Platyna koloidalna: utrzymuje równowagę pola elektrycznego w naskórku, dzięki czemu skóra jest mniej podatna na uszkodzenia spowodowane przez wolne rodniki i przedwczesne starzenie. Platyna stabilizuje peptydy, zwiększając ich skuteczność i stabilność. Jest to także komórkowa odnowa skóry, niszczy wolne rodniki, reaktywuje proces komórkowy, nawilża skórę poprawiając penetrację aktywnych składników.


Mikronizowany kwas hialuronowy o wysokiej absorpcji, dzięki swoim właściwościom higroskopijnym wykazuje wyraźne działanie nawilżające, utrzymuje wodę w macierzy komórkowej tkanki łącznej i wspomaga syntezę kolagenu i elastyny.


Witaminy

Działanie preparatu jest wzmacniane przez przeciwutleniające składniki, takie jak panthenol, witamina E, witamina B2 i witamina C w chronionej postaci glukozydu askorbylowego.


Aminokwasy

Preparat uzupełnia gama aminokwasów o działaniu nawilżającym i przeciwutleniającym, takich jak arginina, glicyna, prolina, leucyna, lizyna, izoleucyna i walina.


Faza lipofilowa

Olej arganowy, olej migdałowy, masło shea i bisabolol – odżywcza, lipofilowa faza pochodzenia naturalnego.

BioReLift przeznaczony jest dla osób:

    • w każdym wieku
    • z każdym rodzajem skóry
    • z każdym fototypem

BioReLift dostępny jest w dwóch pojemnościach

   • 30 ml do użytku domowego
   • 200 ml do użytku w gabinecie

 

BioReLift 30 ml 

BioReLift 200 ml 

Facebook
Instagram
error: