ALLNEED

Produkty ALLNEED Meso ProLine zawierają aktywne składniki w wysokich stężeniach, ze skrupulatnie dobranymi formulacjami o farmaceutycznej jakości i czystości. Zostały także przebadane dermatologicznie co świadczy o ich najwyższej jakości i bezpieczeństwie. Są sterylne  i doskonale tolerowane przez skórę. W połączeniu z najbardziej zaawansowanymi systemami transdermalnego dostarczania składników aktywnych, gwarantują korzyści płynące z tradycyjnej mezoterapii z nieinwazyjnym, bezbolesnym zabiegiem dającym widoczne rezultaty. Szczególna lepkość preparatów charakteryzuje się dużą ilością zawartego w nich kwasu hialuronowego. Formuła ALLNEED została zoptymalizowana pod kątem stosowania z urządzeniami medycznymi oraz produktami Campomats.

ALLNEED Meso ProLine został stworzony w dwóch wersjach: CMRebuild i CMRepair.

 

CMRebuild

Bogaty skład preparatu , czyli m.in. kwas hialuronowy, kolagen morski i ekstrakt z jagody sprawia, że CMRebuild pomaga głęboko pobudzić produkcję kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu, składniki aktywne zawarte w preparacie pomagają skórze odbudować się i nawilżyć, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna i ujędrniona.

Wskazania:

  • blizny na twarzy i ciele,
  • rozstępy,
  • bardzo zniszczona skóra,
  • głębokie zmarszczki.
Skład:
🔵 KWAS HIALURONOWY
🔵 HYDROLIZOWANY KOLAGEN POCHODZENIA MORSKIEGO
🔵 TEOFILINA
🔵 PANTENOL
🔵 ARBUTYNA
🔵 EKSTRAKT Z WĄKROTKI AZJATYCKIEJ (CENTELLA ASIATICA)
🔵 EKSTRAKT Z CZARNEJ JAGODY (VACCINIUM MYRTILLUS)
🔵 EKSTRAKT Z LIŚCI MIŁORZĘBU JAPOŃSKIEGO
 

 

CMRepair

Dzięki obecności substancji bioaktywnych, takich jak kwas hialuronowy, retinol i panthenol, CMRepair pomaga głęboko pobudzić produkcję kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu, składniki aktywne zawarte w preparacie wspomagają regenerację i nawilżenie skóry, która staje się bardziej elastyczna i ujędrniona. Zabieg przeznaczony dla każdego rodzaju skóry i w każdym wieku, ze zmarszczkami, przebarwieniami, brakiem jędrności i poszarzałą cerą.

Wskazania:

  • zmarszczki,
  • przebarwienia,
  • brak jędrności skóry,
  • poszarzała cera.
Skład:
✅ KWAS HIALURONOWY
✅ RETINOL (WITAMINA A)
✅ PANTENOL
✅ WITAMINA C
✅ MANNITOL
✅ TIAMINA (WITAMINA B1)
✅ PIRYDOKSYNA (WITAMINA B6)
✅ DMAE (Dimethylaminoethanol Tartrate)
✅ ACETYLOHEKSAPEPTYD-8
✅ KWAS GAMMA – AMINOMASŁOWY
✅ ARGININA
✅ LIZYNA
✅ GLICYNA
✅ PROLINA